Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Administration
ro: Administrare

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: none
ro: nimic

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Views
ro: Vizualizări

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Features
ro: Caracteristici

en: Installed
ro: Instalat

en: Pager
ro: Paginator

en: Responsive
ro: Adaptiv
