Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Administration
ru: Администрирование

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: none
ru: нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Views
ru: Представление

en: Dimensions
ru: Размеры

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: bottom
ru: снизу

en: top
ru: сверху

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Features
ru: Особенности

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Installed
ru: Установлено

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Full width
ru: На всю длину

en: Responsive
ru: Адаптивный
