Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Installed
sl: Nameščeno
