Views FractionSlider (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Controls
ug: كونترول
