Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: none
eu: bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Installed
eu: Instalatuta
