Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: none
fi: ei yhtään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Pager
fi: Sivutus

en: Responsive
fi: Responsiivinen
