Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Administration
gl: Administración

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: none
gl: ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Views
gl: Vistas

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Controls
gl: Controis

en: Installed
gl: Instalado

en: Pager
gl: Paxinador
