Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: none
ka: არცერთი
