Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: none
kk: көрсетілмеген
