Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: none
mr: काहीच नाही

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या
