Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې

en: Installed
ps: لګول شوي
