Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: none
sq: asnjë
