Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: none
th: ไม่มี

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า
