Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Administration
tr: Yönetim

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: none
tr: hiçbiri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Features
tr: Özellikler

en: Controls
tr: Denetimler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Responsive
tr: Duyarlı
