Views FractionSlider (7.x-2.6) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Views
uk: Види

en: Dimensions
uk: Розміри

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Features
uk: Властивості

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Installed
uk: Встановлено

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: -None-
uk: -Немає-

en: Increase
uk: Збільшити

en: Responsive
uk: Адаптивне
