Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Administration
ca: Administració

en: Image
ca: Imatge

en: none
ca: cap

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Pager
ca: Paginador

en: Responsive
ca: Responsiu
