Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Pages
es: Páginas

en: Administration
es: Administración

en: Image
es: Imagen

en: none
es: ninguno

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Views
es: Vistas

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: General Settings
es: Configuración General

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Features
es: Características

en: Controls
es: Controles

en: Pager
es: Paginador

en: -None-
es: -Nada-

en: Responsive
es: Adaptable
