Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: none
fr: aucun(e)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Views
fr: Vues

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Controls
fr: Contrôles

en: Pager
fr: Pagination

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Increase
fr: Augmenter

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: linear
fr: linéaire

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Fields Settings
fr: Paramètres des champs
