Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Pages
it: Pagine

en: Administration
it: Amministrazione

en: Image
it: Immagine

en: none
it: nessuno

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Views
it: Viste

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Features
it: Funzionalità

en: Controls
it: Controlli

en: Pager
it: Paginazione
