Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: 1
kn: ೧
