Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Image
ml: ചിത്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല
