Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
