Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Administration
si: පාලනය

en: Image
si: රූපය
