Views FractionSlider (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Pages
te: పేజీలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Image
te: బొమ్మ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Features
te: విశేషాలు
