Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Image
bo: པར་རིས

en: none
bo: མེད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད
