Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Administration
cs: Administrace

en: Image
cs: Obrázek

en: none
cs: žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Controls
cs: Ovládání

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Responsive
cs: Responzivní
