Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Pages
de: Seiten

en: Administration
de: Verwaltung

en: Image
de: Bild

en: none
de: keine

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Views
de: Ansichten

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: bottom
de: unten

en: top
de: oben

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Controls
de: Steuerelemente

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Increase
de: Erhöhen

en: Full width
de: Volle Breite

en: Responsive
de: Responsiv

en: Fields Settings
de: Feldereinstellungen
