Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།
