Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Features
lt: Savybės

en: Pager
lt: Puslapiavimas
