Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Pages
pt: Páginas

en: Administration
pt: Administração

en: Image
pt: Imagem

en: none
pt: nenhum

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Controls
pt: Controlos

en: Pager
pt: Paginador

en: Responsive
pt: Responsivo
