Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Administration
sk: Administrácia

en: Image
sk: Obrázok

en: none
sk: žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Pager
sk: Stránkovanie
