Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Pages
da: Sider

en: Image
da: Billede

en: none
da: ingen

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Responsive
da: Responsivt
