Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Administration
et: Haldus

en: Image
et: Pilt

en: none
et: puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Views
et: Vaated

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Features
et: Omadused

en: Controls
et: Nupud

en: Pager
et: Lehitseja

en: fade
et: hajuv

en: Responsive
et: Adapteeruv
