Views FractionSlider (7.x-2.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: none
fil: wala
