Views FractionSlider (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: none
hi: कोई नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Views
hi: द्रश्य

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Pager
hi: पेजर
