Views Galleriffic (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Description field
fr: Champ description

en: Views
fr: Vues

en: History
fr: Historique

en: <none>
fr: --aucun--

en: Delay
fr: Délai
