Views Galleriffic (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Description field
da: Beskrivelse

en: History
da: Historik

en: <none>
da: <ingen>
