Views Galleriffic (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Description field
hr: Polje opisa

en: History
hr: Povijest

en: <none>
hr: <nijedan>
