Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Views
cy: Gwelediadau

en: History
cy: Hanes

en: <none>
cy: <dim>
