Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: History
fi: Historia

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Title field
fi: Otsikkokenttä
