Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Description field
gd: Raon an tuairisgeil

en: Views
gd: Seallaidhean

en: History
gd: Eachdraidh
