Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: History
ja: 履歴

en: <none>
ja: <なし>

en: Delay
ja: 遅延

en: Title field
ja: タイトルフィールド
