Views Galleriffic (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Views
pl: Widoki

en: History
pl: Historia

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Display a view like a Galleriffic gallery.
pl: Wyświetlanie widoku w rodzaju galerii Galleriffic.

en: Use default css
pl: Użyj domyślnego css

en: Previous Link Text
pl: Tekst odnośnika poprzedni

en: Next Link Text
pl: Tekst odnośnika następny
