Views Galleriffic (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Description field
es: Campo de descripción

en: Views
es: Vistas

en: History
es: Historial

en: <none>
es: <ninguno>

en: Delay
es: Retraso

en: Title field
es: Campo de título
