Views Galleriffic (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: History
is: Saga

en: <none>
is: <enginn>
