Views Galleriffic (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Views
lv: Skati

en: History
lv: Vēsture

en: <none>
lv: <neviena>

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
