Views Galleriffic (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: History
ps: تاريخ

en: Title field
ps: سرليک ډګر
