Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: History
ar: الأرشيف

en: <none>
ar: <لا يوجد>
