Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: History
az: Tarix

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
