Views Galleriffic (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: History
be: Гісторыя

en: <none>
be: -Няма-
